1Üniversite-Sanayi İşbirliği toplantılarından ikincisini Aktif Isı  ile gerçekleştirdik. 20. Kuruluş Yıl dönümü gününe rastgelen toplantı heyecanlı bir atmosfer oluşturdu. 15 Haziran 1995’ten bu yana Soğutma ve Havalandırma sektörünün  öncü kuruluşlarından birisi olup, geniş bir yelpazede malzeme satışı yaparak hizmet veren Aktif Isı A.Ş.,  Yönetim Kurulu Başkanı Halim Özdemir’in başkanlığında çok ortaklı olarak İstanbul’da 20 yıldır hizmet veriyor.

Şirketin kuruluşundan bu güne tarihi gelişim sürecini, sektördeki gelişmeleri ve rekabet ortamını anlatan Başkan Halim Özdemir’den sonra, Prof. Dr. Nazif Gürdoğan , toplantının amacını, neden bu toplantıları yaptığımızı, ülkenin gelişmesi için, Aktif Isı gibi girişimciliğin asla vazgeçilmemesi gerektiğini belirtti ve girişimcilerden örnekler verdi.

Bunun bireysel çabalarla değil birleşik davranışlarla sürdürülmesi gerektiğinden hareketle, “Az olsun benim olsun anlayışı ile değil, çok olsun hepimizin olsun” anlayışı ile hareket edilmesi gerektiğini söyledi.

Prof.Dr. Ali Osman Öncel, ben (Doç. Dr. Ali Arslan / www.aliarslan.net) ve Dersaadet Kültür Platformu (http://www.dersaadetkultur.com /Başkanı Kamil Berse, TARAKLI TERMAL (www.taraklitermal.com.tr) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Süleyman Tunç ve Arcell Genel Müdürü Murat Öncel bilgi ve tecrübelerimizi paylaştık. Toplantıda ortak ve işbirlikleri ile daha başarılı sonuçlar alınabileceğine ve bu toplantıların sürdürülmesi gerektiğine vurgu yapıldı.


2 3 4 5 6

Tags:

No responses yet

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *