3Üniversite-Sanayi İşbirliği projesi kapsamında hem bir akademisyen hem de başarılı bir girişimci olan AR Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Sabri Artam Vakfı Kurucusu  olan Prof. Dr.Atilla  Artam (http://www.savvakfi.org/kurucu.asp) ile Girişimcilik üzerine sohbet ettik.

OTİM İş Merkezindeki Holding’te gerçekleşen toplantıya AR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Atila Artam, Aktepe İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı  Ali Murat Artam (Aktepe), Prof. Dr. Nazif Gürdoğan, Prof.Dr. Ali Osman Öncel, ben (Doç. Dr. Ali Arslan / www.aliarslan.net), Dersaadet Kültür Platformu (http://www.dersaadetkultur.com /Başkanı Kamil Berse, TARAKLI TERMAL (www.taraklitermal.com.tr) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Süleyman Tunç katıldı. Toplantıda karşılıklı olarak bilgi ve tecrübeler paylaşılarak, ülkemizde girişimcilik ruhunun canlandırılmasına ve ortak aklın kullanılmasına olan ihtiyaç vurgulandı.

Bu tür toplantıların devam ettirilmesinin herkes açısından faydalı sonuçlar doğurması nedeniyle irtibatların koparılmayarak ortak aklı kullanan yeni girişimlerde bulunulması ve bu tür çalışmalara devam edilmesi gerektiği konusunda görüş birliğine varıldı.1 2
4 5 6 7

Tags:

No responses yet

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *