müsiad

Üniversite-Sanayi İşbirliği toplantıları kapsamında bir süredir değişen dünyaya başarılı değişim ivmesi kazandırma amaçlı çeşitli kuruluşlar ile toplantı yapıyoruz.

Prof. Dr. Nazif Gürdoğan başkanlığı ile ekip olarak yaptığımız bu toplantılardan birisi de MÜSİAD Genel Merkezinde Başkan Nail Olpak’ı ziyaret ederek gerçekleştirildi. Gerek Türkiye ve gerekse ihtiyaç duyan kuruluşlara sağlanılabilecek katkıların  görüşüldüğü ziyarette MÜSİAD Genel Sekreteri Oğuz Özcan da hazır bulundu.

Toplantıya Prof. Dr. Nazif Gürdoğan’ın yanısıra Prof. Dr. Ali Osman Öncel, Doç. Dr. Ali Arslan, Dersaadet Platformu Başkanı Kamil Berse ve Emin Otomativ Yönetim Kurulu Danışmanı Murat Ergüven katıldı.

Başkan Olpak; MÜSİAD’ın Amerika, Rusya, Çin vb. ülkelerdeki çalışmalarından ve diğer stratejik yaklaşımlardan bahsetti. Oğuz Özcan’ın detaylar hakkında bilgi verdiği toplantıda Nazif Gürdoğan ise MÜSİAD ve üyelerine yapılabilecek katkıları özetledi.

Bütün kurum ve kuruluşların değişime zorlandığı dünyamızda mobil hayata nasıl uyum sağlanabileceği konularında karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı toplantı hatıra fotoğrafı ile son buldu.

müsiad1müsiad

Tags:

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir