IMG_20150717_142709

Ali Nar Hocamızı Ahirete Uğurladık, Birçok Hocamızla Bayramlaştık.

17 Temmuz 2015 Cuma günü Cuma namazında İslami İlimler Kültür ve Edebiyat Vakfı kurucularından Yazar Ali Nar hocamız son yolculuğunda bütün sevenlerini Fatih camiinde bir araya getirdi. Bir taraftan bu üzüntüyü yaşarken diğer taraftan cenazeye katılan çok sayıda kendisini seven hocalarımız ve büyüklerimiz ile de bayramlaşma imkanı bulduk.

Cenazeye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile birlikte çok sayıda hocalarımız ve dostlarımız katıldı.

Namazdan sonra başta Emin Saraç Hocamız olmak üzere, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Kadir Mısıroğlu, 6 yıl bana yöneticilik yapan kendisi ile birlikte çalışmaktan memnun olduğum İslam Konferansı Teşkilatı: İslam Tarih Sanat ve Kültür Araştırma Merkezi Genel Direktörü Dr. Halit Eren, Yıldız Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. Bedri Gencer, Prof. Dr. Ali Özek, Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Kurucularından Prof. Dr. Hikmet Özdemir,Genel Sekreter Alim Türkyılmaz, Ali Rıza Demircan, Durak Pusmaz, Namık Ak, Ekrem Gülşen hocalarımız ile daha birçok dost ve arkadaşımız cenazede buluştuğumuz ve aynı zamanda bayramlaştığımız kişiler arasında idi.

Samimi bir mümin olduğuna şahitlik ettiğimiz Ali Nar Hocamızın bayramda gidişini inşallah ahirette de bayram yapar diye ümit ediyor, kendisine Allah’tan rahmet diliyorum. Hayatın devam ettiği inancı ile geride kalan tüm inananlara da hayırlı bayramlar diliyorum.

Tags:

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir