IMG-20160508-WA00091979 yılında mezun olduktan 37 yıl sonra tekrar öğrencilik günlerine dönüp, mezun olduğum okulda eski sırama oturdum. Sakarya İmam-Hatip Lisesinde  SİMDER – Sakarya İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği tarafından her yıl Mayıs ayının 2. Pazar günü düzenlenen ve bu yıl da tekrar eden Mezunlar günü büyük bir özlem ve coşku ile kutlandı.

Kuran-ı Kerim okunuşu ve SİMDER Başkanı Nafi Özdin’in konuşması ile başlayan mezunlar günü programına  Sakarya Valisi, Hüseyin Avni Çoş’ da katıldı. Çeşitli konuşmalardan sonra geleneksel olarak pilav ikram edildi. Ülkenin çeşitli düzeylerinde görev yapan Milletvekili, Genel Müdür, Öğretim Üyesi, öğretmen, iş adamı vb çeşitli kurum ve kuruluşlarda görev yapan çok sayıda mezunun ve hocaların katıldığı programda eski mezunlar ve hocalarımız kucaklaşarak hasret giderdi.

Biz de fırsattan istifade ederek, sıra arkadaşlarımız Abdülkadir Kardeş ve yan sınıftan arkadaşımız Vahap Kolbasar ile mezun olduğumuz sınıflarımıza gidip, eski sıralarımıza oturarak hatıra fotoğrafı çektirdik ve “Hey gidi günler hey” dedik.

 

Tags:

No responses yet

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *