Diyanet İşleri Başkanlığının faaliyetleri hakkında kurumsal analiz yapmak, 2017 – 2021 Stratejik Planın uygulamasında karşılaşılan sorunları tespit etmek ve 2017 yılında gerçekleştirilmiş olan faaliyetlerden hareketle Stratejik Plan hakkında istişarelerde bulunmak üzere başkan yardımcıları, Başkanlık merkez teşkilatı birim amirleri ve daire başkanlarının katılımıyla 01-04.05.2018 tarihleri arasında Afyonkarahisar’da “Merkez Birimleri İstişare Toplantısı” düzenlendi.

[metaslider id=”4456″]

ARGEDA Araştırma Geliştirme Eğitim ve Danışmanlık Merkezi kurucusu, Doç. Dr. Ali Arslan’ın moderatörlüğünde Diyanet işleri Başkanlığının ve Başkanlığa bağlı kurumların çalışmaları sistematik bir formül ile gözden geçirilerek kurumsal bir check-up yapıldı.

Toplantıda, Stratejik Plan kapsamında Başkanlık birimlerinin 2017 yılında yapmış oldukları faaliyetler daire başkanlıkları bazında yapılan sunumlarla değerlendirildi. Ayrıca gelecek yıllarda hizmetlerin etkinlik ve verimlilik açısından daha da geliştirilmesi için yapılması gerekenler tartışıldı.

Tags:

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir